sobota, 15 października 2016

Naładuj się na dłużej! / Akumulatory GP / Ładowarka USB GP
Marka  GP Batteries jest liderem w swojej branży. Obecnie jest jedną z kilku najpotężniejszych firm bateryjnych. Produkty GP Batteries są sprzedawane na rynkach konsumenckich pod własną marką GP. Ponadto GP Batteries dostarcza swoje wyroby innym renomowanym firmom zarówno bateryjnym jak i elektronicznym.

GP Batteries ciągle się rozwija, dbając przy tym o ekologię.
 
W ofercie firmy GP znajdziemy między innymi:
 (w tym nowej generacji - ReCyko+)
  - akumulatory dedykowane do telefonów bezprzewodowych,
 kamer wideo, cyfrowych aparatów fotograficznych, itp.

Przedstawiam Wam produkt GP, który jest źródłem zasilania niemal wszystkich otaczających Nas urządzeń. Rozejrzyjcie się i zobaczcie, jak wiele z nich potrzebuje energii.

Na szczęście akumulatory GP, dzięki funkcji wielokrotnego wykorzystania możecie ładować nawet do 1000 razy. Dodatkowo, dzięki mobilnej ładowarce z USB, możecie zrobić to w dowolnym miejscu.

 Poznajcie nowość od GP!
Marka GP nie jest mi obca, odkąd pamiętam zawsze w moim domu były produkty tej firmy czy to baterie, akumulatorki a nawet ładowarka starszego typu podłączana do kontaktu. Dzięki udziałowi w kampanii organizowanej na stronie Rekomendujto mogłam poznać nowość od GP - Ładowarkę USB z akumulatorkami GP. 

Zalety obu produktów:
- Wejście USB daje możliwość naładowania akumulatorów w dowolnym miejscu
 (jest mobilne, może być zasilane przez komputer, ładowarkę smartfonu lub inna ładowarkę ze standardowym portem USB)
- Zakup tej ładowarki i akumulatorów GP w dużej perspektywie jest dużo bardziej opłacalny niż zakup ,,zwykłych'' baterii
-Używając akumulatorów GP czuję,  że troszczę się o środowisko 
(nie wyrzucam zużytych baterii, nowe akumulatory GP nie mają toksycznych substancji)
- Ładowarka GP w zadowalającym czasie ładuje akumulatory do intensywnej pracy

Na opakowaniu ładowarki USB mamy jasną i czytelną instrukcję,
 jak posługiwać się ładowarką.
Sygnalizacja świetlna informująca o naładowaniu akumulatorów jest bardzo czytelna. Po zakończeniu ładowania wskaźnik LED świeci się w sposób ciągły. Naładowane akumulatory należy wyjąć z ładowarki, a ładowarkę odłączyć od źródła zasilania. W testowanym urządzeniu ładowałam oba warianty akumulatorów -AAA-LR03 oraz AA-R6
 
Jedynym minusem według mnie jest trochę zbyt krótki kabel.
 
Ładowarka USB GP spełnia najwyższej normy jakości i  bezpieczeństwa. Każda z ładowarek GP jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających fanów nowinek technologicznych.
 
Ładowarki umożliwiają szybkie i bezpieczne ładowanie akumulatorów NiMH, dzięki czemu zapewniają ich wielokrotne zastosowanie.

Myślę, że watro zainwestować w akumulatory niklowo-wodorowe marki GP STNDARD, bowiem są bardzo wydajne i są wygodnym źródłem energii. Wszystkie modele mogą być ładowane do 500 razy, co sprawia że dłuższej perspektywie czasu ich zakup będzie bardziej opłacalny. A jeśli zainwestujemy w akumulatorki GP RECYKO+, które mogą być ładowane nawet do 1000 razy to tą oszczędność pieniędzy na pewno zauważymy. Dodatkowo przyczynimy się do ochrony naszego środowiska naturalnego.


#mojeGP


 

7 komentarzy:

 1. Takie ładowarki to super sprawa, nie dostałam się do kampanii, ale posiadam przenośną ładowarkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. miałam kiedyś taki akumulatorek, ale gdzieś mi się zapodział ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooooo... mamy identycznego Furby'ego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyczynienie się do ochrony środowiska zawsze spoko ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiedziałam nawet że coś takiego jest ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam taką klasyczną ładowarkę na dwa akumulatorki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna recenzja! Na pewno sobie sprawię coś takiego:) In Plus

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, chętnie zajrzę również do Ciebie :-) A jeśli zaobserwowałaś/eś mojego bloga (napisz mi o tym) - Na pewno odwdzięczę się tym samym! :-) Zapraszam ponownie.